W dniach 28-30.03.2017 firma Infinitech3D wystawiła się na targach DNI DRUKU jako część „STOM Przemysłowej Wiosny”. „Trzydniowe wydarzenie pod znakiem Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce, z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Od 28 do 30 marca w Targach Kielce, prezentuje się ponad 900 firm z 38 krajów świata, w 7 halach wystawienniczych”

Infnitech3D brał udział w tym wydarzeniu jako wystawca, prezentując stoisko na najwyższym poziomie zdobywając uznanie odwiedzających oraz prasy w tym najpopularniejszego bloga zajmującego się tematyką druku 3D. „ http://centrumdruku3d.pl/ix-edycja-dni-druku-3d-w-kielcach-oficjalna-relacja-z-eventu/ „. Wspomniany portal CD3D w segmencie „5 rzeczy jakie zachwyciły mnie na targach” pisał o wystawce Infnitech3D następująco : „Fenomenalne wydruki 3D na stoiskach Bibus Menos, Canon, Infinitech3D i Solveere”. Wymieniona wystawka zawierała detale z różnych zakresów działalności firmy i technologii, jak Prototypowanie w Metalu oraz w Polimerach, produkcję odlewów w technologii modelu traconego, produkcja nisko seryjna w metalu oraz wkładki formujące do form wtryskowych z konformalnymi kanałami chłodzącymi.

Podczas tej edycji targów Infinitech3D prezentował wykład z zakresu seryjnej produkcji w technologiach przyrostowych pod tytułem „Innowacje w myśleniu, czyli opłacalność technologii przyrostowych w przemyśle” prezentowany przez Pana Rafała Stasieńko. Wykład dowodzi na przykładzie, że produkcji seryjna w technologiach przyrostowych może być opłacalna.