Operator Tokarki CNC

Miejsce pracy: Radom, Mazowieckie

Typ umowy: Umowa o pracę, Pełny etat

Zadania:

• Ustawianie i obsługa tokarki CNC
• Uzbrajanie, wymiana narzędzi obróbczych i dobór parametrów
• Programowanie maszyn w oparciu o dokumentacje techniczną
• Konserwacja oraz utrzymywanie maszyn w dobrym stanie
• Kontrola i nadzór nad wykonywaniem detali zgodnie z dostarczoną dokumentacją
• Praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne
• Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
• Praca w systemie 3 zmianowym.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy z maszynami CNC (frezarki, tokarki) na samodzielnym stanowisku – minimum 2 lata
• Znajomość metod obróbki skrawaniem metali i tworzyw sztucznych
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
• Znajomość układów sterowania Sinumerik lub Fanuc
• Zdolności manualne
• Zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące standardy
• Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy
• Wysoka kultura i standardy pracy w reżimie określanym przez wysokiej klasy systemy zapewnienia jakości

Oferujemy:

• Pracę w rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie odpowiadające wiedzy i doświadczeniu

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez z siedzibą Radomskie Centrum Innowacji i Technologii Sp. z o.o. w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Radomskie Centrum Innowacji i Technologii Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu przy ul. Tarnobrzeskiej 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.